Sposoby na pozbycie się odstającego brzucha i boczków

Witam, mam na imie Iza mam 26 lat i od 7 lat mam problem z brzuchem i boczkami. brzuch został mi po ciąży, zawsze bylam szczupła i nigdy nie miałam tego typu problemów. Wiele razy zastanawiałam się na operacją aby usunąć nadmiar brzucha ale nie wiem czy to dobry pomysł. do rozstępów sie przyzwyczaiłam i nie pokazuje swojego ciała ale brzuch odstaje i wszystko mi wypływa. nie mogę już patrzeć na siebie i bardzo prosze o jakaś rade. Z góry bardzo dziekuje.

Witam serdecznie prosze udac się an konsultację do lekarza medycyny estetycznej, są zabiegi dzięki którym można takie efekty uzyskać, dobiera się je po konsultacji; lipoliza, mezoterapia,termolifting , zabiegi z urządzeniami, laserami.