Mity na temat zabiegów estetycznych

Zanim zdecydujemy się na jakiś zabieg estetyczny, warto zapoznać się z mitami, które mogą krążyć na jego temat. Obejrzyj film i dowiedz się, czy znasz te mity.

najlepszym sposobem na pozbycie się cellulitu jest w tej chwili fala akustyczna STORZ. Jest to szwajcarskie urządzenie, które zostało objęte badaniami w niezależnych ośrodkach. Cellulit z ręką na sercu: minimalizuje się...na długie miesiące. Wzrost jędrności skóry po 6 miesiącach o 110%, obwód uda (np) zmniejsza się o 2.5-7 cm a także obserwujemy we krwi zwiększony poziom metabolitów tłuszczu.
Do leczenia rozstępów najdoskonalej sprawdza się karboksyterapia, połączona z zabiegiem Dermapen. Można ją wspomagać mezoterapią.

Proszę wziąć poprawkę na leczenie rozstępów - to długa terapia i musi być skojarzona.

Z pozdrowieniami

0

Dzień dobry,

Jeśli chodzi o cellulit to osobiście polecam zabieg Liposhock.
Mamy tu do czynienia z dwiema technologiami - falą akustyczną i ultradźwiękową. Zalecana jest seria 6 zabiegów wykonywanych średnio raz w tygodniu. Dodatkowo zabiegi te można połączyć z drenażem limfatycznym.
Podczas terapii zalecana jest racjonalna dieta, picie dużej ilości wody i wzmożona aktywność fizyczna.
Co do rozstępów to pamiętajmy, że ich przebudowa to proces. W celu ich redukcji warto połączyć zabiegi laserem frakcyjnym z mezoterapią.

W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam

0

Witam.
Nie ma obecnie metody , która całkowicie zlikwiduje rozstępy. Najskuteczniejszym zabiegiem w leczeniu rozstępów jest laser frakcyjny CO2, najlepiej w połączeniu z ostrzykiwaniem osoczem bogatopłytkowym. Alternatywa to radiofrekwencja mikroigłowa. Rozstępy nie znikną zupełnie, ale zdecydowanie poprawi się ich wygląd. Na cellulit najlepszym rozwiązaniem jest karboksyterapia, fala uderzeniowa i mezoterapia antycellulitowa. Oczywiście do tego wysiłek fizyczny, dieta i picie odpowiedniej ilości wody.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska
Pozdraw

0

Skuteczną metodą redukującą rozstępy jest zastosowanie technik łączonych: lasera CO2 wraz z odpowiednio dobraną mezoterapią ( np osoczem bogatopłytkowym ) Jeżeli chodzi o inne metody gabinetowe warte rozważenia są zabiegi karboksyterapii oraz całkowicie nieinwazyjna endermologia.Warto nadmienić iż żadna z obecnie dostępnych metod nie zlikwiduje problemu całkowicie

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty