Zapytaj lekarza

1 , 0 3 1 , 4 4 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nowości w medycynie estetycznej

Witam
Niestety, calkiem usunac sie nie da. Obecnie najlepsze sa lasery frakcyjne. Jesli nie stac Pani na nie - polecam zakup dermarollera

Specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej. Profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, wiceprzewodniczący Programu Certyfikacji Lekarzy Medycyny Estetycznej. Członek Założyciel i Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Laureat Certyfikatu Zaufania Pacjentów w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym “Laur Pacjenta 2012“.
0

Domowe sposoby na rozstępy niestety są nieskuteczne. Najlepszą metodą na chwilę obecną są zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2 które można połączyć np. z mezoterapią osoczem bogatopłytkowym.

0

Witam
Rozstępy to rodzaj blizny, dlatego nie możemy się ich całkowicie pozbyć. Możemy jedynie poprawić ich wygląd i zmniejszyć widoczność. Najbardziej skuteczną metoda jest laser frakcyjny w połączeniu z osoczem bogatopłytkowym oraz radiofrekwencja mikroigłowa. Z domowych sposobów polecam dermoroller, ale warunek, że musi być on systematycznie wykonywany.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska

Absolwentka Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy