Zabieg usunięcia białych rozstępów

Czy można usunąć całkowicie stare białe rozstępy,które pojawily sie w wieku dojrzewania, było to ok 10 lat temu. Gdzie najlepiej wykonać zabieg i ile to kosztuje?Który zabieg jest najbardziej skuteczny?

Stare rozstępy można skorygować serią zabiegów laserem CO2. Terapię można uzupełnić mezoterapią igłową lub zabiegami z osoczem bogatopłytkowym. Niestety, jest to terapia długotrwała (potrzebnych jest minimum 4-5 zabiegów w odstępach 4 tygodni).

Witam
niestety całkowicie nie uda się usunąć rozstępów. Można jednak je zmniejszyć i poprawić ich wygląd. Najskuteczniejsza metoda to laser frakcyjny CO2 połączony z osoczem bogatopłytkowym. Najczęściej trzeba wykonać 4-5 zabiegów w odstępie 4-6 tyg.