Zabiegi chirurgii plastycznej przy karmieniu piersią

Dzien dobry. Mam poważny problem. Jestem 4 tyg po porodzie w czasie porodu przytyłam ok 25 kg przed porodem przy wzroście 163cm ważyłam 49 kg. W jaki sposób moge poradzić sobie z rozstępami? Mam je na pośladkach, boczkach, brzuchu i biuście sa czerwone. Dodam jeszcze, ze karmie piersią . Czy mogłabym zrobic jakies zabiegi podczas karmienia piersią czy nie ma takiej możliwości? Jakie zabiegi sa polecane? Skąd tez moge dowiedzieć sie ktora klinika bedzie do tego dobra?Z góry dziekuje i pozdrawiam

Witam Panią,
Ciąża i karmienie piersią stanowią przeciwwskazanie do wykonywania jakichkolwiek zabiegów medycyny estetycznej. Aktualnie może Pani stosować ćwiczenia fizyczne.
Po zakończeniu karmienia na skórę z rozstępami można zastosować m.in. zabiegi laserowe, mezoterapię, dermapen, karboksyterapię, zabiegi endermologii.
Takie zabiegi wykonujemy w naszej Klinice
pozdrawiam
Katarzyna Mudel

ArsEstetica
al Jerozolimskie 56c
Warszawa