Jak postępować z brodawką po zabiegu ginekomastii?

2 miesiące temu przeszedłem operacje ginekomastii. Brodawka u góry jakby wklęsła, a im niżej tym bardziej wypukła. Można coś z tym zrobić bez interwencji chirurga?

Raczej zachowawczo niestety nie da się nic z takim zniekształceniem zrobić. Można ewentualnie jeszcze skonsultować się z chirurgiem estetycznym i spróbować wypełnić miejsce, gdzie jest zaciągnięta brodawka jamimś wypełniaczem (np. kwas hialuronowy).

Lek. Jan Bujok Chirurgia

Do zastosowania jest kilka rozwiązań:
Dobre efekty przynosi endermologia, karboksyterapia, można także zastosować wypełnienie kwasem hialuronowym, preparatem do Aquafillingu, wypełnić ubytek preparatem osocza bogatopłytkowego lub wykonać przeszczep własnej tkanki tłuszczowej.
Z wyrazami szacunku
Jan Bujok

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Ars Estetica

Oddział w Warszawie
Al. Jerozolimskie 56C
tel. + 48 2... Pokaż 02
mail: warszawa@arsestetica.pl

Oddział we Wrocławiu
ul. Powstańców Śląskich 56a/2
tel. + 48 7... Pokaż 993
mail: wroclaw@arsestetica.pl