Możliwość stosowania olejku arganowego podczas karmienia piersią

Witam karmię piersia, a chciałam zakupic olejek arganowy na rozstepy na brzuchu po porodzie i nie wiem czy mozna go stosowac podczas karmienia piersia ... prosze o odpowiedz;)pozdrawiam

Witam
Może Pani bezpiecznie stosować olejek arganowy, ale nie będzie miął on dużego wpływu na spłycenie rozstępów. Prawdopodobnie po zakończeniu karmienia trzeba będzie zastosować zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, jak laser lub karboksyterapia.

Dzień dobry,

Może Pani stosować ten olejek, z pewnością nawilży on skórę, natomiast niestety raczej nie spłyci rozstępów. Po zakończeniu karmienia warto rozważyć zabiegi laserem eCo2 i Dermapen.

Pozdrawiam