Sposoby na pozbycie się rozstępów dla 24-latki

witam..mam 24 lata i walcze z rozstepami juz od wielu lat :(mam je straszne w lecie nie moge ubrac nawet krotkich spodenek..bardzo proszę o doradzenie mi jak moglabym je zniwelowac wiem ze calkowicie sie nie da ale zeby chociaz staly sie mniej widoczne..i mniej wiecejj w jakiej kwocie by to sie odbylo..najbardziej mi chodzi o lydki i uda dziekuje za odpowiedz. :(

Witam,
Rozstępów nie da się całkowicie zlikwidować, aczkolwiek można je zredukować aby były mniej widoczne. Możliwa jest terapia etapowa laserami typu fraxel/pixel. W zależności od rozstępów trzeba przeprowadzić 3-5 zabiegów. Koszt pojedynczego zabiegu zależy od powierzchni leczonej. Cena od ok 200 PLN za zabieg.

Tak, można zastosować zabiegi na rozstępy: -mezoterapia kwasem hialuronowym ze specjalnym koktajlem witamimin ,mesoline roller,cellulogia.Cenę zabiegu ustala się indywidualnie, po konsultacji. Najpierw należy obejrzeć stan skóry, nasilenie problemu i po konsultacji dobiera się jak najodpowiedniejsze metody leczenia.