Rozstępy na udach i łydkach

witam..mam ogromny problem z rozstepami na udach łydkach posladkach :( mam je od zawsze bardzo bym chciala sie isch pozbyc bo nie czuje sie atrakcyjna nawet w krotkich spodenkach nie moge w lecie chodzi :(:( ile by zabiegi tak mniej wiecej kosztowaly szacunkowo??? musze sie finansowo przygotowac moge przesłac zdjecia...pomóżcie mi błagam :(

Ewa

Najlepiej będzie skorzystać z konsultacji u lekarza medycyny estetycznej. Podczas konsultacji lekarz obejrzy dokładnie i zbada Pani skórę, omówi z nim Pani efekty jakie chciałaby uzyskać po zabiegach . I lekarz dobierze jak najkorzystniejsze zabiegi dla Pani

Najczęściej stosowane zabiegi na rozstępy to: -mezoterapia -zabiegi z ostrzykiwaniem specjalnym preparatem -mesoline roller -cellulogia,Cenę zabiegów ustala się indywidualnie od stopnia nasilenia problemu i obszaru.

W domu proszę stosować kremu Mustella.