Rozstępy u 21-latki

Witam . Mam straszne rozstępy . Miejsca rozstępów ( pod kolanami,okolice bikini,brzuch przód i boki,piersi,na ręce od ramion,na ramieniach,pod pachami,styłu plecy okropnie .. : / Czyje się z tym okropnie nie mogę ubrać krótkich spodenek ni bluzki na ramiączkach . Są one czerwone . Wstydze sie ich . Boje się , że mój chłopak tego nie zaakceptuje . ; / Prosze o pomoc :c

Rozstepy to blizny, które można leczyć w gabinecie medycyny estetycznej. Czerwone rozstępy to etap, gdy nie nastąpiła jeszcze całkowita organizacja blizny, a zatem efekty leczenia będą dobre. Nie da się ich całkowicie zlikwidować, ale skora po leczeniu będzie wygladała znacznie bardziej estetyznie. Zapraszam na konsultację.
Ewa Rybicka