Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 2 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja to zabieg kosmetyczny. Jest to mechaniczne ścieranie naskórka. Chcesz wiedzieć więcej o zabiegu? Koniecznie obejrzyj nasz filmik.

Tak są nieinwazyjne metody w medycynie estetycznej. Najlepiej udać się an konsultację, podczas której omówi Pani jakie efekty chciałaby osiągnąć po zabiegu, lekarz obejrzy stan skóry i dobierze odpowiednie zabiegi.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0

Jesli chodzi o dolna czesc twarzy, to mozna wziac pod uwage lipolize iniekcyjna. Inna mozliwosc to wymodelowanie twarzy za pomocą wypełniaczy w celu nadania jej bardziej smukłaego kształtu.

Specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej. Profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, wiceprzewodniczący Programu Certyfikacji Lekarzy Medycyny Estetycznej. Członek Założyciel i Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Laureat Certyfikatu Zaufania Pacjentów w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym “Laur Pacjenta 2012“.
0

Dzień dobry,

Tak, istnieje sporo nieinwazyjnych procedur wyszczuplających twarz.
Jednak, by dobrać dla pacjenta to, co najlepsze niezbędna jest bezpośrednia konsultacja.

Pozdrawiam

Dyplomowana specjalistka kosmetologii. Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na wydziale zamiejscowym w Gdyni.
0

Z wachlarza zabiegów jakimi dysponuje obecnie medycyna estetyczna najbardziej popularne przy wyszczupleniu twarzy są: intralipoterapia, w której preparat podawany jest bezpośrednio do tkanki tłuszczowej która ulega rozpuszczeniu, a uwolnione kwasy tłuszczowe zostają naturalnie wchłonięte przez organizm; a także zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, w tym przypadku preparat podawany jest domięśniowo, doprowadza do rozluźnienia mięśni co w efekcie wysmukla twarz. W niektórych przypadkach przeprowadza się również terapie łączone. Dobór odpowiedniego leczenia zależy od wskazań, preferencji pacjenta oraz kwalifikacji do zabiegu przez lekarza.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy