Jak zmienić owal twarzy?

Witam :) Chciałabym się zapytać co zrobić by zmienić długość twarzy z prostokątnej na owalną . Mam wielkie kompleksy pomocy :)

Jest cała gama zabiegów, począwszy od wpływania na pracę mięśni za pomocą toksyny botulinowej, poprzez korygowanie kształtu wypełnieniami z kwasu hialuronowego, nićmi do zabiegów termoliftu i laserowych włącznie. Tylko konsultacja u doświadczonego lekarza medycyny estetycznej pozwoli na wybór odpowiednich zabiegów. Ważna jest kolejność zabiegów i to aby zmiany następowały stopniowo, aby twarz wyglądała naturalnie.Tylko konsultacja pozwoli rozwiać wątpliwości co do możliwości i wyboru metody: nieinwazyjnej lub chirurgicznej.

Dzień dobry,

Podstawą jest bezpośrednia konsultacja ze specjalistą, który po wnikliwej analizie będzie w stanie dobrać odpowiedni zabieg. Owal twarzy można wymodelować dzięki zabiegom z falą radiową, poprzez zastosowanie kwasu hialuronowego czy nici.
W razie dodatkowych pytań- służę pomocą.

Pozdrawiam