Mity na temat zabiegów estetycznych

Zanim zdecydujemy się na jakiś zabieg estetyczny, warto zapoznać się z mitami, które mogą krążyć na jego temat. Obejrzyj film i dowiedz się, czy znasz te mity.

Witam, oczywiście są zabiegi z medycyny estetycznej, które poprawią opadające policzka oraz usta. Najpierw lekarz musi obejrzeć stan skory, głębokość zmarszczek aby móc dobrać jak najodpowiedniejszą metodę .Najczęściej stosowaną metodą są nici PDO, nici BARB, mezoterapia, zabiegi z kwasem hialuronowym.Zabiegi wyceniane sa indywidualne w zależności od wybranych metod i ilości zużytego materiału.

0

Najmniej inwazyjne i dające bardzo dobry efekt metody, to "podciągnięcie" owalu twarzy na rusztowaniu z nici hialuronowych w połączeniu z peptydami biomimetycznymi. Nie nadają twarzy objętości ale przywracają proporcje i harmonię rysom twarzy. W ten sposób mozna modelować zarówno policzki jak i katy żuchwy. Bardzo skuteczną metoda jest zabieg z uzyciem Thermoliftu, silnie pobudzajacy produkcje kolagenu i przywracający jego włóknom spręzystość. Jesli chodzi o usta to najlepszy efekt uzyskuje się stosując wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego przeznaczone konkretnie do delikatnej okolicy ust. Umiejętne nadanie objetości i poprawa konturów, sprawi, że będą wyraziste i naturalne.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty