Usuwanie blizn potrądzikowych

Trądzik to zmora wielu młodych osób. Może szpecić twarz przez długie miesiące, a nawet lata. Po trądziku mogą pozostać nieestetyczne blizny. Jak można je usunąć? Obejrzyj film i dowiedz się tego.

Witam, oczywiście są zabiegi z medycyny estetycznej, które poprawią opadające policzka oraz usta. Najpierw lekarz musi obejrzeć stan skory, głębokość zmarszczek aby móc dobrać jak najodpowiedniejszą metodę .Najczęściej stosowaną metodą są nici PDO, nici BARB, mezoterapia, zabiegi z kwasem hialuronowym.Zabiegi wyceniane sa indywidualne w zależności od wybranych metod i ilości zużytego materiału.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0

Najmniej inwazyjne i dające bardzo dobry efekt metody, to "podciągnięcie" owalu twarzy na rusztowaniu z nici hialuronowych w połączeniu z peptydami biomimetycznymi. Nie nadają twarzy objętości ale przywracają proporcje i harmonię rysom twarzy. W ten sposób mozna modelować zarówno policzki jak i katy żuchwy. Bardzo skuteczną metoda jest zabieg z uzyciem Thermoliftu, silnie pobudzajacy produkcje kolagenu i przywracający jego włóknom spręzystość. Jesli chodzi o usta to najlepszy efekt uzyskuje się stosując wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego przeznaczone konkretnie do delikatnej okolicy ust. Umiejętne nadanie objetości i poprawa konturów, sprawi, że będą wyraziste i naturalne.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy