Jaką ilość wypełniaczy jest potrzebna do wykonania zabiegu opadających policzków?

Witam, Mam tzw. chomiki i opadające policzki, jaką średnio ilość wypełniaczy potrzeba do wykonania zabiegu, interesują mnie wypełniacze stymulatory kolagenu, biostymulujące.

Bez zbadania Pani nie można ocenić, ile zabiegów, jakich i w jakich odstępach czasowych należy wykonać, aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt. Sugeruję udać się do doświadczonego lekarza medycyny estetycznej.

Dzień dobry - niestety nie jest nikt w stanie przez internet udzielić takiej odpowiedzi. Proszę udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej i po ocenie stanu Pani skóry, głębokości zmarszczek, jędrności skóry lekarz będzie mógł dobrać odpowiedni preparat i jego ilość.

Dzień dobry, decyzję o ilości potrzebnego preparatu podejmuje lekarz przeprowadzający zabieg. Najczęściej jednak w wolumetrii używa się 1-2ml kwasu hialuronowego, 1,25-1,5ml preparatu zawierającego hydroksyapatyt wapnia oraz 1-2ml wypełniacza zawierającego karboksymetylocelulozę. Rozważyć można również nici PDO (3-4 nici na stronę).