Jaka jest najskuteczniejsza metoda usuwania chomików z policzków?

Dzień dobry. Jaka jest najskuteczniejsza metoda usuwania niewielkich "chomików" na policzkach oraz cieni pod oczami u kobiety 54 lata?

Trudno powiedzieć, która metoda jest najskuteczniejsza, gdy nie widzi się pacjentki. Z dostepnych metod można zastosować zabieg wolumetryczny kwasem hialuronowym lub hydroksyapatytem wapnia, jeżeli jest to nagromadzenie tkanki tłuszczowej można to redukować lipolizą iniekcyjną, można tez zastosować nici PDO liftingujące..... Jek widać metod duzo i można konkretne dobrać w zależności od stanu skóry, wielkości opadnięcia skóry, etc. To zamo tyczy się cieni pod oczami.