Korekta nosa z wykorzystaniem kolagenu

Czy korekta nosa kolagenem da leszy efekt niż kwasem hialuronowym (wypełnienie bruzdy)? Jaki jest jej koszt?

Witam
Na rynku Polskim nie ma wypełniaczy zawierających kolagen. Są natomiast wypełniacze stymulujące produkcję własnego kolagenu, np. Hydroksyapatyt wapnia ( Radiesse ) lub polikaprolakton ( Ellanse ). Są one doskonałą alternatywą do korekcji nosa z użyciem kwasu hialuronowego, ponieważ daja dłużej utrzymujące się efekty.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska

Jedynie korekta nosa wykonana przez specjalistę chirurga plastycznego może przynieść trwałą oczekiwaną zmianę kształtu i swobodnego oddychania przez nos. Najważniejsze to porozmawiać ze specjalistą aby dać sobie i jemu szansę na właściwe przygotowanie.
Zapraszam na osobistą konsultację nawet teraz aby móc spokojnie omówić szczegóły.
Wizytę można umówić drogą emailową kontakt@drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski