Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 4 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Korekta nosa z wykorzystaniem kolagenu

Czy korekta nosa kolagenem da leszy efekt niż kwasem hialuronowym (wypełnienie bruzdy)? Jaki jest jej koszt?
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Mity na temat zabiegów estetycznych

Zanim zdecydujemy się na jakiś zabieg estetyczny, warto zapoznać się z mitami, które mogą krążyć na jego temat. Obejrzyj film i dowiedz się, czy znasz te mity.

Na dzien dzisiejszy nie ma na polskim rynku kolagenu

Specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej. Profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, wiceprzewodniczący Programu Certyfikacji Lekarzy Medycyny Estetycznej. Członek Założyciel i Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Laureat Certyfikatu Zaufania Pacjentów w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym “Laur Pacjenta 2012“.
0

Witam
Na rynku Polskim nie ma wypełniaczy zawierających kolagen. Są natomiast wypełniacze stymulujące produkcję własnego kolagenu, np. Hydroksyapatyt wapnia ( Radiesse ) lub polikaprolakton ( Ellanse ). Są one doskonałą alternatywą do korekcji nosa z użyciem kwasu hialuronowego, ponieważ daja dłużej utrzymujące się efekty.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska

Absolwentka Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej.
0

Najczęściej zabiegi bezoperacyjnej korekty nosa wykonuje się za pomocą kwasu hialuronowego.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0

Jedynie korekta nosa wykonana przez specjalistę chirurga plastycznego może przynieść trwałą oczekiwaną zmianę kształtu i swobodnego oddychania przez nos. Najważniejsze to porozmawiać ze specjalistą aby dać sobie i jemu szansę na właściwe przygotowanie.
Zapraszam na osobistą konsultację nawet teraz aby móc spokojnie omówić szczegóły.
Wizytę można umówić drogą emailową kontakt@drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy