Czy można zmienić kształt nosa bez operacji plastycznej?

Marze o operacji plastycznej nosa. Jednak póki co nie mam na nią środków. Słyszałam ze chrząstka z ktorej zbudowany jest nos składa sie w 75% z wody. Przez co podobno można zmienić jej kształt poprzez naciskanie na różne miejsca nosa, co po paru miesiącach powinno przynieść efekt...Czy jest w tym choć cień prawdy? ;) Istnieją jakieś skuteczne sposoby na choćby delikatną zmiane kształtu nosa (oprócz makijażu)? Mam spory i wydatny nos, marze o tym by byl zgrabniejszy i mniejszy.

Dzień dobry,
opisane przez Panią sposoby naciskania na różne miejsca nosa, co po paru miesiącach powinno przynieść efekt.to absurd jak inne np. powiększanie piersi olejem spożywczym zwykle przynosi to ogromne oszpecenie
Skuteczną metodą delikatnej zmiany kształtu nosa daje korekta preparatami medycznymi kwasu hialuronowego. Zwykle skuteczne przy wyrównywaniu wszelkich nierówności Jednak gdy nos jest duży i wydatny nos, a marzy Pani o tym by byl zgrabniejszy i mniejszy konieczna jest operacja plastyczna.
Proszę tylko o przesłanie prywatnie większego formatu zdjęć lub zrobi Pani najlepiej, przychodząc na konsultację do mojego gabinetu, tylko wtedy będę mógł dokładnie zbadać Panią i ocenić co należy i jak można zrobić, jak Pani Pomóc w tej sytuacji.
Zapraszam na osobistą konsultację nawet teraz aby móc spokojnie omówić szczegóły w celu umówienia konsultacji lub przesłania zdjęć proszę o kontakt
Email: kontakt@drjaworowski.pl
Więcej informacji na stronie internetowej www.drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski