Operacja plastyczna części chrzęstnej nosa

Witam, chciałabym dokonać operacji plastycznej nosa, najbardziej nie jestem zadowolona z zakończenia nosa, zwłaszcza z poziomej, wypukłej linii przechodzącej przez środek, nie jestem w stanie zatuszować tego, jakimkolwiek makijażem. Proszę o informację, czy jest możliwość operacji jedynie w częśći chrzęstnej aby po prostu unieść i napiąć skórę na nosie?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jak najbardziej możliwe jest wykonanie korekcji tylko chrzęstnej części nosa. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji proszę skonsultować się ze specjalistą chirurgiem plastycznym.

Witam,
Operacje, o którą pani pyta dotyczy modelowania koniuszka nosa. Jest jak najbardziej możliwa. Stopień korekcji może zostać ustalony dopiero po przeprowadzeniu dokładnej konsultacji.

Dzień dobry,
Wykonuję operacje plastyczne koniuszka nosa, zwykle pacjenci poszukują dla siebie dobrego rozwiązania przez dłuższy czas. Proszę tylko o przesłanie prywatnie większego formatu zdjęć lub zrobi Pani najlepiej, przychodząc na konsultację do mojego gabinetu, tylko wtedy będę mógł dokładnie zbadać Panią i ocenić co należy i jak można zrobić, jak Pani Pomóc w tej sytuacji.
Zapraszam na osobistą konsultację nawet teraz aby móc spokojnie omówić szczegóły w celu umówienia konsultacji lub przesłania zdjęć proszę o kontakt
Email: kontak@drjaworowski.pl
Więcej informacji na stronie internetowej www.drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski