Operacja plastyczna skrzydełek nosa

Witam, czy jest możliwe zmniejszenie efektu zadarcia nosa poprzez podniesienie (i nieco zwężenie) opadających skrzydełek? są nieco niżej położone, co potęguje zadartość oraz sprawia że dziurki są bardziej widoczne. Czy zabiegi na skrzydełkach nosa mogą być przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza chirurga plastycznego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

Dzień dobry, zabieg korekty zadarcia nosa zwężenia opadających skrzydełek jest możliwy do wykonania przez doświadczonego chirurga plastycznego w operacjach nosa, operacje takie mogą być przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym ale daje to duży dyskomfort dla pacjenta i nie przeprowadzam go w ten sposób.
Proszę tylko o przesłanie prywatnie większego formatu zdjęć lub zrobi Pani najlepiej, przychodząc na konsultację do mojego gabinetu, tylko wtedy będę mógł dokładnie zbadać Panią i ocenić co należy i jak można zrobić, jak Pani Pomóc w tej sytuacji.
Zapraszam na osobistą konsultację nawet teraz aby móc spokojnie omówić szczegóły w celu umówienia konsultacji lub przesłania zdjęć proszę o kontakt
Email: kontak@drjaworowski.pl
Więcej informacji na stronie internetowej www.drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski