Wygląd nosa po przeprowadzonej operacji prostowania przegrody nosowej

Ponad rok temu miałam przeprowadzoną operację prostowania przegrody nosowej po pourazowym zniekształceniu nosa na NFZ. Niestety mój nos nie wygląda po niej dobrze, dziurki są asymetryczne, jedna niżej położona od drugiej. Zauważyłam, że od tamtej pory straciłam zupełną radość życia, pełna energii dziewczyna, a pojawiła się stłamszona, zakompleksiona, widząca wszystko w czarnych barwach osoba. Chciałabym poddać się kolejnej operacji, jednak boję się, że będzie gorzej. Proszę o pomoc

Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z chirurgiem plastycznym, zajmującym się operacjami korekcji nosa. To on po bezpośrednim badaniu wyjaśni dalszy sposób postępowania i możliwości operacyjne.

PRZYKRO MI - NIE JESTEM W STANIE POMÓC (NAPRAWIĆ NOS) NA ODLEGŁOŚĆ!!! POZNAŃ TO DUŻE MIASTO - MYŚLĘ ŻE PO PONAD ROKU ZASTANAWIANIA I ZAMARTWIANIA SIĘ , ZNAJDZIE PANI TERAZ SPECJALISTĘ , KTÓRY PANI POMOŻE!!! POWODZENIA!!! zż

Tak ma Pani rację, jedyną możliwością w odzyskaniu normalnego wyglądu nosa jest kolejna niełatwa operacja plastyczna i nie wiem czy tylko skończy się na wyrównaniu dziurek, ale nnajważniejsze to porozmawiać ze specjalistą aby dać sobie i jemu szansę na właściwe zaplanowanie naprawy.
To możliwe, że od czasu operacji nos zmienił się niekorzystnie co wywołało u pani stany przygnębienia, ale mogę rozważyć jak Pani pomóc. Proszę tylko o przesłanie prywatnie większego formatu zdjęć lub zrobi Pani najlepiej, przychodząc na konsultację do mojego gabinetu, tylko wtedy będę mógł dokładnie zbadać Panią i ocenić co należy i jak można zrobić, jak Pani Pomóc w tej sytuacji.
Zapraszam na osobistą konsultację nawet teraz aby móc spokojnie omówić szczegóły w celu umówienia konsultacji lub przesłania zdjęć proszę o kontakt
Email: kontakt@drjaworowski.pl
Więcej informacji na stronie internetowej www.drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski