Krzywy nos po operacji nosa

Witam! Mam 21 lat, rok temu przeszłam operację refundowaną przez NFZ w wyniku pourazowego zniekształcenia nosa. Miałam operowaną przegrodę, czubek nosa oraz osteotomię boczną cokolwiek to znaczy. Moje dziurki po operacji są nierówne, jedna jest wyżej położona od drugiej. Nos jest krzywy, nierówny. Lekarz powiedział, że z jednej strono wycięto o milimetr za dużo chrząstki i to spowodowało taki efekt. Staram się o tym nie myśleć, ale jest to bardzo widoczne. Co mogę zrobić?

Szanowna Pani!
W opisanym przypadku polecam wizytę u chirurga plastyka. Lekarz przeprowadzi z Panią rozmowę, zbada nos i przedstawi efekty kosmetycznej operacji.

Proszę przesłać zdjęcia abym mógł się zorientować co i jak można zrobić.
Najważniejsze to porozmawiać ze specjalistą aby dać sobie i jemu szansę na właściwe przygotowanie naprawy.
Zapraszam na osobistą konsultację nawet teraz aby móc spokojnie omówić szczegóły.
Wizytę można umówić drogą emailową kontakt@drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski