Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stan po operacji plastycznej nosa

Witam. Jestem 1.5 miesiąca po operacji plastycznej nosa. Nos miałam krzywy i nie podobał mi się mój profil. Po operacji,na razie, jestem jedynie bardzo zadowolona z profilu , jednak dalej mam krzywy nos i wydaje się być szerszy niż przed operacją. Czy jest możliwe, że po pewnym czasie stanie się on prosty i węższy ?
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Prostowanie nosa

Nikt z nas nie ma idealnie prostej przegrody nosowej. U niektórych jednak skrzywienie jest tak duże, że uniemożliwia normalne funkcjonowanie i konieczne jest wykonanie operacji.

Dzień dobry, wynik operacji nosa zwykle oceniam po upływie roku od jej wykonania, ten czas pozwala na właściwe uformowanie się blizn i osadzenie rusztowania kostnego, po tym czasie można ocenić czy efekt operacji jest ostateczny.
Dr Janusz Jaworowski

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy