Czypo takim zabiegu operacja nosa jest możliwa?

Witam. Zastanawiam się nad operacja plastyczna nosa, w ubiegłym roku lekarz medycyny estetycznej wstrzyknął mi enzymy w nos. Czy po takim zabiegu operacja jest możliwa ? Czy nto jakieś przeciwwskazanie?

Szanowna Pani,
Tak jest to możliwe wielokrotnie pacjentki przed operacją decydują się wstępnie na drobne korekty tego typu. Zapraszam do odwiedzenia strony Timeless.com.pl lub istagram naszej kliniki
Janusz Jaworowski

Dzień dobry,

Korekta nosa jest skomplikowaną operacją bo celem jest docelowo ładny estetyczny nosek. Z punktu widzenia chirurga ważne jest aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości . W zasadzie nic nie stoi na przeszkodzie aby wykonać operację po wypełniaczach . Warto na ten temat porozmawiać z chirurgiem i ustalić plan działania. W Timeless problemy pacjenta rozpatrujemy indywidualnie i staramy się znaleść optymalne rozwiązanie dopasowane do oczekiwań pacjenta, doświadczenie i wiedza pozwalają na to.

dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej,
specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej