Zapytaj lekarza

7 4 0 , 0 8 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy po usunięciu blizny kostnej istnieje prawdopodobieństwo, że ponownie się pojawi?

Po ponad roku po operacji nosa narosla mi chrząstka na nosie , byłam u mojego chirurga i powiedział mi ze to blizna kostna która trzeba usunąć i moje pytanie czy po usunięciu nie będzie ponownie narastać ?
KOBIETA, 21 LAT 12 miesięcy temu

Wskazania do zabiegu leczenia zatok

Wiele osób musi zmagać się z przewlekłym zapaleniem zatok. Jak sobie radzić przy takim schorzeniu? Czy tabletki wystarczą? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są wskazania do zabiegu leczenia zatok.

Szanowana Pani,

Powikłania po operacji nosa w postaci wypuklenia a nawet garbu występują po niektórych technikach operacji, mogą być związane z rodzajem skóry lub doświadczeniem operującego chirurga. Pacjentów którzy zgłaszają się do mnie na korektę po takich powikłanych operacjach dokładnie badam i wykonuję badania obrazowe nosa. Problem jest skomplikowany wymaga wnikliwego podejścia. Można ponownie skorygować tę narośl. Zapraszam do Timeless specjalizujemy sie w operacjach nosa, pomożemy wybrać odpowiedni czas oraz metodę tak aby uniknąć dalszych powikłań
postaramy się znaleść optymalne rozwiązanie dopasowane do oczekiwań pacjenta, doświadczenie i wiedza pozwalają na to.

dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej,
specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy