Uderzenie w nos oraz pogrubienie części kostnej i chrzęstnej

Mocno uderzyłem się w nos 3 tygodnie temu. Nie leciała mi krew, nos nie bolał. Część kostna i chrzęstna nosa jest jednak wciąż bardzo pogrubiona (nos jest dużo większy niż był, szczególnie kość nosowa). 1) Czy po 3 tygodniach na RTG bedzie jeszcze widoczne czy nos był złamany ? Jeśli NIE doszło do złamania (wstęna ocena laryngologa bez RTG) to czy : 1) Nos powróci do dawnych rozmiarów i zgrubienie zniknie? 2) Jest możliwe przesunięcie części chrzęstnej ? (Wydaje mi się, że się skrzywiła)

Szanowny Panie
nierzadko urazy nosa w okresie po urazie ujawniają się w postaci zniekształceń np. garbu, skrzywienia asymetrii skrzydełek nosa
Jest możliwość korekty takich zniekształceń, zasadniczym warunkiem jest prawidłowa ocena przedoperacyjna doświadczonego w operacjach nosa chirurga plastycznego.
Zapraszam do kontaktu z recepcją Timeless 508 713 484 oraz zapoznania się z opiniami pacjentów
https://ranking.abczdrowie.pl/d/janusz-jaworowski-onkolog-warszawa-21729
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej