Skrzywiony nos po złamaniu 8 lat temu

Witam, około 8 lat temu miałem złamany nos, został on z średnio zadowalającym efektem nastawiony w szpitalu, po dziś dzień jest krzywy i ma garba, mam pytanie, czy jest możliwość jego nastawienia, czy lepsze by było ponowne łamanie po narkozą i nastawianiem czy może lepsza była by operacja plastyczna ?

Dzień dobry,

Nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi bez obejrzenia Pana nosa. Proszę zgłosić się do lekarza chirurga plastycznego na konsultację. Z pewnością wybierze najlepszą dla Pana metodę, kierując się uzyskaniem satysfakcjonującego efektu dla pacjenta. W dzisiejszych czasach istnieje możliwość wizualizacji wyglądu nosa po operacji za pomocą systemu o nazwie VECTRA XT.

Pozdrawiam serdecznie.

Witam!
Proszę pana, nie jestem laryngologiem, ale wydaje mi się, że najwłaściwsza byłaby operacja przegrody nosowej zrobiona przez dobrego laryngologa w znieczuleniu ogólnym.
Pozdrawiam.

Szanowna Pani,
nierzadko urazy nosa ujawniają się w postaci zniekształceń np. garbu, skrzywienia asymetrii skrzydełek nosa
Jest możliwość korekty takich zniekształceń, zasadniczym warunkiem jest prawidłowa ocena przedoperacyjna doświadczonego w operacjach nosa chirurga plastycznego.
Zapraszam do kontaktu z recepcją Timeless 508 713 484 oraz zapoznania się z opiniami pacjentów
https://ranking.abczdrowie.pl/d/janusz-jaworowski-onkolog-warszawa-21729
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej