Krzywy nos po urazie
witam, po urazie nosa mam garb z boku nosa a z drugiej strony lekkie wglebienie wyglada mi to na przestawienie kosci nosowej na bok bylem w szpitalu i na rtg lekarz powiedzial ze wszystko jest ok i to tylko opuchlizna teraz pewnie na nfz z tym nic nie zrobie?

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Leczenie chrapania techniką Celon
Chrapanie to uciążliwy problem - przede wszystkim dla osoby, która musi go słuchać. Jak można wyleczyć się z chrapania? Na ten temat wypowiada się ekspert - dr Michał Michalik.
Szanowny Panie
nierzadko urazy nosa w okresie po urazie ujawniają się w postaci zniekształceń np. garbu, skrzywienia asymetrii skrzydełek nosa
Jest możliwość korekty takich zniekształceń, zasadniczym warunkiem jest prawidłowa ocena przedoperacyjna doświadczonego w operacjach nosa chirurga plastycznego.
Zapraszam do kontaktu z recepcją Timeless 508 713 484 oraz zapoznania się z opiniami pacjentów
https://ranking.abczdrowie.pl/d/janusz-jaworowski-onkolog-warszawa-21729
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej