Krzywy nos po złamaniu

Witam myślałem że nie mam złamanego nosa ale gdy opuchlizna zeszła nos był krzywy wybrałem się do szpitala zrobili rtg nosa i złamanie kości nosa w części dalszej pani doktor próbowała nastawić nos ale nie dała radę bo mówiła że kość się zrosla po fakcie minęło 9 dni a nastawiaja do 7 dni ja mam dalej krzywy nos nie wiem co robić pani doktor powiedziała żeby się pogodzić z tym nosem czy są jakieś inne opcje?czy zostaje tylko chirurgia plastyczna

Szanowny Panie,
właśnie upłynął odpowiedni czas aby rozważyć operację korekty nosa jedynie doświadczenie chirurga plastycznego może pomóc Panu w przywróceniu oczekiwanego wyglądu
zapraszam do kontaktu z Kliniką Timeless 508 713 484

dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej