Krzywy nos złamany w dzieciństwie

Witam. Mam krzywy nos który został złamany w dzieciństwie i przez to mam problem z oddychaniem. Praktycznie oddycham jedną dziurką. Czy to może być przyczyna częstych bólów głowy?

Szanowna Pani,
nierzadko urazy nosa w dzieciństwie w dorosłym wieku ujawniają się w postaci zniekształceń np. garbu, skrzywienia asymetrii skrzydełek nosa
Jest możliwość korekty takich zniekształceń, zasadniczym warunkiem jest prawidłowa ocena przedoperacyjna doświadczonego w operacjach nosa chirurga plastycznego.
Zapraszam do kontaktu z recepcją Timeless 508 713 484 oraz zapoznania się z opiniami pacjentów
https://ranking.abczdrowie.pl/d/janusz-jaworowski-onkolog-warszawa-21729
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej