Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 9 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ile kosztuje operacja plastyczna nosa?

Hej. Zastanawiam się, ile kosztuje operacja plastyczna nosa. Chętnie zmieniłabym kształt swojego. Teraz przypomina takiego kartofla. Gdyby nie podobała mi się moja figura, to zaczęłabym stosować jakąś dietę. A w tym wypadku pozostaje mi jedynie operacja plastyczna nosa. Przyznam się jednak, że trochę się boję. Niektóre operacje plastyczne są nieudane. Ale może jednak warto oddać się w ręce chirurga. Chirurgia estetyczna ma obecnie różne rozwiązania. Nie wiem co robić. Czy operacja plastyczna nosa jest bezpieczna? Czy mogą po niej wystąpić jakieś negatywne skutki uboczne, które sprawią, że będę żałowała swojej decyzji? I w końcu ile kosztuje taka operacja plastyczna nosa? Spodziewam się, że koszt jest wysoki, ale w sumie nie orientuję się jak bardzo i od czego zależy... Będę wdzięczna za pomoc i odpowiedź. Pozdrawiam.
ponad rok temu

Prostowanie nosa

Nikt z nas nie ma idealnie prostej przegrody nosowej. U niektórych jednak skrzywienie jest tak duże, że uniemożliwia normalne funkcjonowanie i konieczne jest wykonanie operacji.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witaj. Operacje plastyczne nosa często wykonywane są gdy nos jest krzywy, zbyt duży lub gdy są problemy z przegrodą nosową. Jeżeli zdecydujesz się na korektę nosa, wiedz, że po operacji czeka cię jeszcze długa droga. Chirurgia plastyczna nosa wiąże się z opuchlizną i niestety z bólem. Faktycznie istnieją nieudane operacje plastyczne. Operacja plastyczna może uszkodzić twój węch. Pytasz, ile kosztuje operacja plastyczna nosa. W Polsce jest to koszt średnio 6 000 złotych.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0

Dzień dobry, Dla pełnej ocena inwestycji w operację korekty nosa konieczne jest zbadanie nosa na osobistej konsultacji.
Proszę tylko o przesłanie prywatnie większego formatu zdjęć lub zrobi Pani najlepiej, przychodząc na konsultację do mojego gabinetu, tylko wtedy będę mógł dokładnie zbadać Panią i ocenić co należy i jak można zrobić, jak Pani Pomóc w tej sytuacji.
Zapraszam na osobistą konsultację nawet teraz aby móc spokojnie omówić szczegóły w celu umówienia konsultacji lub przesłania zdjęć proszę o kontakt
Email: kontak@drjaworowski.pl
Więcej informacji na stronie internetowej www.drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy