Z jakim specjalistą konsultować się w sprawie operacyjnego podniesienia powieki?

Z oczodołu usunięto mi niegroźna torbiel. Po zabiegu opadła mi powieka. Obecnie pół roku po operacji powieka otwiera się na około 2-3 mm. Moje pytanie: jaki specjalista może mnie teraz skonsultować w kwestii operacyjnego podniesienia powieki( podejrzewam konieczność podwieszenia powieki). W jakim mieście znajdę prawdziwego fachowca specjalizującego się w takich zabiegach i jakie zagrożenia niesie taki zabieg?. Proszę o konkretną odpowiedź. Jolanta

Na początek proszę o przesłanie prywatnie większego formatu zdjęć twarzy w projekcji od przodu i boków, oraz od dołu, ale zdecydowanie najlepiej i najbardziej praktycznie będzie zgłosić się na konsultację do mojego gabinetu, tylko wtedy będę mógł ocenić co należy zrobić jak można Pani Pomóc.
Zapraszam na osobistą konsultację aby móc spokojnie przeprowadzić badanie wysłuchać oczekiwań i omówić szczegóły.
Wizytę można umówić drogą emaliową: kontakt@drjaworowski.pl
Informacje na stronie www. drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski