Asymetria piersi u 18-latki a operacja

Witam, mam skończone 18 lat i moim problemem jest asymetria piersi. Przeszkadza mi to w życiu, gdyż jedna pierś ma rozmiar C, a druga E. Zapisałam się na konsultację do chirurga w sprawie redukcji większej piersi. Obawiam się jednak co do mojego wieku. Czy zaliczam się do operacji w wieku 18 lat? Od dłuższego czasu już moje piersi nie urosły, ani mój wzrost się nie zmienił. Proszę o odpowiedź

Młodsze kobiet szukają właściwej podpowiedzi na ich poczucie nieodpowiedniego wyglądu piersi a gdy różnią się one wielkością rodzą się obawy czy kwalifikują się do operacji jak długo jeszcze muszą sie z tym problemem borykać zanim się zdecydują.
Najlepszym rozwiązaniem jest zgłosić się do doświadczonego w operacjach piersi specjalisty chirurga plastycznego
Na początek proszę o przesłanie prywatnie większego formatu zdjęć sylwetki w projekcji od przodu i boków, oraz od dołu, ale zdecydowanie najlepiej i najbardziej praktycznie będzie zgłosić się na konsultację do mojego gabinetu, tylko wtedy będę mógł ocenić co należy zrobić jak można Pani Pomóc.
Zapraszam na osobistą konsultację aby móc spokojnie przeprowadzić badanie wysłuchać oczekiwań i omówić szczegóły.
Wizytę można umówić drogą emaliową: kontakt@drjaworowski.pl
Informacje na stronie www. drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski