Naciąganie skóry po abdominoplastyce

Witam!! Jestem dwa miesiące po abdominoplastyce i puki co nie jestem zadowolona uważam ze za mało skóry mi wycięto,czy jest to możliwe?? czy ona sie jeszcze naciągnie? czy istnieje możliwość poprawki jeżeli tak to po jakim czasie?

Dzień dobry,
Widzę, że poszukiwany jest doświadczony w operacjach plastyki brzucha lekarz do wykonania korekty nadmiaru skóry na brzuchu, zależy mi na możliwości wiarygodnej oceny dla wyczerpującej informacji.
Proszę o przesłanie prywatnie większego formatu zdjęć brzucha z projekcji przodu i boków, ale najlepiej i najbardziej praktycznie będzie zgłosić się na konsultację do mojego gabinetu, tylko wtedy będę mógł ocenić co należy zrobić jak można Pomóc.
Zapraszam na osobistą konsultację aby móc spokojnie przeprowadzić badanie wysłuchać oczekiwań i omówić szczegóły wraz z ceną operacji.
Wizytę można umówić drogą emaliową: kontakt@drjaworowski.pl
Informacje na stronie www. drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski