Pofałdowana i zwisająca skóra na brzuchu

moja nowa dziewczyna ma po ciąży bardzo brzydki brzuszek, wiem, ze jest to dla niej wielki problem ale nie bardzo wiem jak jej pomóc. Skóra na brzuchu jest pofałdowana i zwisająca. Będę bardzo zobowiązany za jakąkolwiek pomoc lub poradę

Postępowanie w takim wypadku zależy od stopnia zmian. Czasem w grę wchodzi tylko chirurgia, czyli usunięcie nadmiaru skory.
W innych wypadkach możliwe jest połączenie kilku zabiegow stymulujących gęstość skory np lasera CO2, fal RF, nici PDO.
Najlepiej udać sie w takim wypadku do lekarza, którzy oceni stan skory i możliwości korekcji.
Pozdrawiam.
Ewa Rybicka

Proszę udać się z dziewczyną na konsultację do chirurga plastyka lub lekarza medycyny estetycznej na konsultację, lekarze dobiorą odpowiednie zabiegi.Warto po ciąży odczekać z 6 miesięcy i dopiero pójść na konsultację.