W jaki sposób napiąć skórę na brzuchu?

Witam jestem po 2 ciazach pierwsza 8 lat temu w ktorej wyszly rozstepy a druga rok temu bez kolejnych rozstepow za to zostala mi obwisla skora na brzuchu ktorej niemoge sie pozbyc. Duzo cwicze dbam o skore na rozne sposoby lecz niewidze innego wyjscia jak zabiegi medyczne. Jakie zabiegi bez uzycia igiel i ciecia moglabym zastosowac zeby napiac skore na brzuchu?? I po ilu zabiegach widac efekty? Dziekuje za odpowiedz

Dzień dobry, bardzo dobre efekty na pociążowe brzuchy dają zabiegi karboksyterapii, tutaj zarówno podczas jednego zabiegu można usuwać rozstępy i działać na wiotkość skóry. Na przemiennie bądź tez podczas jednej wizyty można wykonywać zabiegi fali radiowej dla obkurczenia skóry.

Pozdrawiam