Jak osiągnąć jędrną i napiętą skórę?

Witam serdecznie ! Mam pytanko odnośne ciała ... Mianowicie przez jakiś czas się odchudzałam, mało ćwiczyłam i teraz bardzo żałuję, bo przyniosło to bardzo fatalne skutki :(( Moja skóra jest obwisła i nie ma w sobie nic sprężystości :(( To okropnie wygląda. Jak teraz doprowadzić tą skórę do dobrego stanu ? Chodzi o brzuch i pośladki ... Mam zwiotczałom skórę, a chcę by była jędrna i napięta. Jak to osiągnąć ? Proszę o konkrtne wskazówki.

Witam Panią
Podstawową sprawą w takiej sytuacji jest aktywność fizyczna i prawidłowo zbilansowana dieta. Bez wszelkie wysiłki bedą bezowocne. Są oczywiście zabiegi, które mogę Pani zaproponować takie jak niedrogo karboksyterapia, masaże ręczne lub endermologia, mezoterapia czy fale radiowe do zastosowania na ciało. W połączeniu z punktem pierwszym efekt bedzie napewno bardzi dobry.
Konkretny plan działania może powstać po konsultacji i ocenie skory.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka

Witam zapraszam do odwiedzenia gabinetu medycyny estetycznej, lekarz na konsultacji obejrzy Pani stan skóry i dobierze odpowiednie zabiegi.Można również zgłosić się na siłownię aby trener dobrał zabiegi i ćwiczenia dla Pani odpowiednie.

Dzień dobry,

W procesie odchudzania poza dietą bardzo ważna jest również aktywność fizyczna. Jednak proszę się nie załamywać - na ćwiczenia nigdy nie jest za późno! :) Warto wdrożyć je jak najszybciej a dodatkowo można połączyć z zabiegami ujędrniającymi. Osobiście polecam serię zabiegów Maximus - technologią jest tu fala radiowa, która doprowadza do rozgrzania skóry. Konsekwencją tego działania jest skurcz włókien kolagenowych, dzięki czemu osiągamy efekt poprawy napięcia, gęstości i jędrności skóry. Ponadto urządzenie jest wyposażone w system Dynamicznej Aktywacji Mięśni, który dodatkowo stymuluje ich pracę.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska