Nadmiar skóry na brzuchu po odchudzaniu

Dzień dobry, Mam 22 lata, ostatnio schudłem ok 15 kg w ciągu 1,5 miesiąca (dieta umiarkowane ćwiczenia). Uprzedzam uwagi odnośnie stanu mojego zdrowia w związku z szybkim spadkiem wagi -czuję się znacznie lepiej, robiłem badania krwi po odchudzaniu i wyniki są wzorowe : ) Problemem jest nadmiar skóry na brzuchu - czy istnieje sposób, aby wspomóc skórę w dopasowaniu do nowego stanu? Jakieś maście, kremy? Pozdrawiam

Dzień dobry,

Ze względu, że jest Pan młodą osobą myślę, że należy poczekać nieco dłużej aby skóra zdążyła się ,,zagęścić" po utracie kilogramów. Aby wspomóc efekt polecam zabiegi z zakresu medycyny estetycznej np fale radiowe. Wpływają na skrócenie włókien kolagenowych powodując ujędrnienie skóry. Więcej informacji na temat zabiegów ujędrniających skórę uzyska Pan podczas bezpośredniej konsultacji ze specjalistą.

Pozdrawiam serdecznie.