Jakie zabiegu w celu napięcia skóry?

Dzien dobry chcialabym Chetnie zeby moje cialo na udach brzuchu posladkach bylo bardziej sprerzyste nie takie wiotke. Jakie zabiegi bylyby dla mnie dobre.dziekuje

Dzień dobry,

Aby odpowiedzieć na Pani pytanie musiałabym zobaczyć obecny stan napięcia skóry. Generalnie zabiegi poprawiające jędrność skóry są oparte na falach radiowych. Pracuję na urządzeniu o nazwie Maximus. Seria 6-10 zabiegów poprawia kondycję skóry. W przypadku problemu z cellulitem jak i mniejszym napięciem skóry zarekomendować mogę Liposhocka, czyli połączenie fali ultradźwiękowej z dźwiękową. Podstawą kwalifikacji do jakiegokolwiek zabiegu jest wcześniejsza bezpośrednia konsultacja.

Zapraszam na bezpłatne konsultację z zakresu kosmetologii estetycznej.

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry,

wszelkie zabiegi intensywnie przegrzewające skórę będą dedykowane wiotkiej, pozbawionej odpowiedniego napięcia skórze. Zazwyczaj świetnie sprawdzają się fale radiowe bądź HIFU. Zabieg stymuluje powstawanie nowych włókien kolagenowych i elastynowych skóry wpływając tym samym na jej lepsze napięcie. W pierwszej kolejności zalecam konsultację specjalistyczną, podczas której doświadczony kosmetolog będzie w stanie zaproponować najodpowiedniejsze dla Pani przypadku postępowanie.

Pozdrawiam.