Czy bańka chińska jest skuteczna w walce z cellulitem?

Mam ogromny cellulit mimo szczupłej sylwetki.zdrowo się odżywiam. Ćwiczę,ale nijak nie mogę się go pozbyć.czytam że bardzo skuteczna jest bańka chińska do masażu.u mnie nie występują żadne z przeciwwskazań z tego co wyczytałam.Czy naprawdę może mi to pomoc zredukowac albo zminimalizowac ilośc cellulitu?mam go na nogach, udach, pośladkach i straszny Tłuszcz na brzuchu(fałdy,oponke,boczki).Czy masaż bańką może spowodować zmniejszenie cellulitu,ilości tkanki tłuszczowej, wydalenie złogów czy coś?

Bańka chińska redukuje obrzęk i poprawia ukrwienie. Cześciowo powodując, że cellulit jest mniej widoczny ale nie leczy cellulitu. Może byc stosowana jako terapia wspomagajaca. Aby prawidłowo leczyć cellulit trzeba go najpierw dobrze zdiagnozować to znaczy okreslic z jakim typem cellulitu mamy do czynienia

Dzień dobry,

Bańka chińska przede wszystkim poprawia krążenie, dzięki czemu jest w stanie odżywić naszą skórę, wspomóc transport zalegających toksyn a także wpłynąć na zmniejszenie widoczności cellulitu oraz poprawę napięcia skóry. Natomiast w dzisiejszych czasach istnieje wiele zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, które są bardziej efektywniejsze w walce z cellulitem. Polecam zabieg o nazwie Liposhock (połączenie fali ultradźwiękowej oraz akustycznej) lub Maximus (fale radiowe). Zabieg powinien być odpowiednio dobrany do problemu pacjenta podczas konsultacji.

Pozdrawiam serdecznie.