Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 5 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja to zabieg kosmetyczny. Jest to mechaniczne ścieranie naskórka. Chcesz wiedzieć więcej o zabiegu? Koniecznie obejrzyj nasz filmik.

Dzień dobry

W masażu bańką chińską podciśnienie, które jest wytwarzane przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, powodując intensywne przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu skóry. Rozszerzenie naczyń krwionośnych i odpowiednie ukrwienie powoduje lepsze odżywienie tkanek, co zapobiega tworzeniu się cellulitu. Podczas zabiegu dochodzi do przyspieszenia przemiany materii, co w efekcie redukuje tkankę tłuszczową i oczyszcza skórę z toksyn. Działa jako drenaż limfatyczny. Przynosi wyraźne efekty w krótkim czasie. Nie jest jednak zalecany osobom, które borykają się z problemem pękających naczynek, mają żylaki i zaburzenia krzepliwości krwi. Nie napisała Pani z jakiego powodu nie może wykonywać żadnej aktywności fizycznej. Z tego względu przed rozpoczęciem serii zabiegów bańką chińską zalecam konsultację z osobą wykonującą zabieg w celu wykluczenia przeciwwskazań.

Pozdrawiam

0

Witam
Bańka chińska z pewnością jest jedną z metod, które wspomagają redukcję cellulitu. Drenuje skórę i poprawia usunięcie toksyn z tkanki podskórnej. Oczywiście ważne, żeby była umiejętnie wykonywana. Główne przeciwwskazanie to poszerzone naczynia i żylaki.

Absolwentka Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej.
0

Polecam udać się na wizytę do lekarza medycyny estetycznej, można zastosować zabiegi z ostrzykiwaniem preparatem.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy