Oczyszczanie skóry z naskórnikami

Co mam zrobić żebym miała płaski brzuch? I co jest dobre na zaskórniki ponieważ dużo mam ich na nosie?

Aby zastosować j zabiegi na "płaski brzuch" należy najpierw go obejrzeć i dopiero można dobrać jak najkorzystniejsze zabiegi. Najczęściej stosowanym zabiegiem na tą okolicę jest ostrzyknięcie preparatem. Można te zabiegi połączyć z zabiegiem cellulogią, ćwiczeniami fizycznymi oraz dietą.

Na zaskórniki najczęściej stosuje się zabiegi:
-peeling medyczny
-peeling kawitacyjny
-mikrodermabrazja
wszystkie te zabiegi można połączyć z odpowiednio dobraną do rodzaju skóry maską.

Dzień dobry,

Proponuje konsultację w klinice medycyny estetycznej celem doboru odpowiedniego zabiegu dla Pani na brzuch. Jeśli problem nie jest duży radzę zacząć od metod nieinwazyjnych- polecam zabiegi z wykorzystaniem fali radiowej (np Maximus) bądź połączenie dwóch technologii: fali dźwiękowej i ultradźwiękowej (zabieg Liposhock). Seria zabiegów przynosi zazwyczaj zadowalające efekty.

Na zaskórniki proponuje: laserowy peeling węglowy, mikrodermabrazję laserową, peelingi. Podstawą doboru odpowiedniego zabiegu dla Pani jest wcześniejsza, bezpośrednia konsultacja ze specjalistą.

Pozdrawiam serdecznie.