Jak skutecznie pozbyć się wagrów?

Mam problem z wągrami już od 12 roku życia. Cokolwiek bym robiła mam na twarzy te okropne czarne kropki.Co mam rob?ić??

Polecam stosowanie aptecznych kosmetyków do cery trądzikowej. Ponadto trzeba regularnie złuszczać naskórek-peelingami medycznymi (np. seria 3-4 zabiegów w odstępach miesięcznych) lub laserowymi (np. zabieg z użyciem lasera eCO2). Niezbędne jest bardzo dokładne zmywanie makijażu na noc. Należy unikać ekspozycji na słońce. Więcej można powiedzieć po obejrzeniu Pani, więc polecam również wizytę w gabinecie medycyny estetycznej celem doboru odpowiedniej dla Pani terapii.

Dzień dobry,

Warto pomyśleć o zabiegach złuszczających. Peelingi chemiczne lub mikrodermabrazja laserowa wykonane w serii poprawią kondycję skóry. Powyższe zabiegi należy również połączyć z właściwą pielęgnacją domową.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska