Jak mogę ujędrnić swoje ciało po zrzuceniu wagi?

Witam, mam 48 lat, 167 cm wzrostu, waga 63kg. Parę lat temu ważyłam 80kg, schudłam i moim problemem są uda i pośladki, nic jędrności, takie sflaczale. Czy w tym wieku mogę jeszcze jakoś ujedrnic swoje cialo? Pozdrawiam.

Witam serdecznie,
oczywiście, że może Pani ujędrnić swoje ciało. Proszę odpowiednio nawadniać organizm - pić około 2l wody dziennie, proszę wybierać zdrowe nieprzetworzone produkty spożywcze oraz zadbać o aktywność fizyczną.

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk