Czy przy insulinooporności mogę jeść naleśniki z mąki owsianej?

Mam insulinoopornosc czy mogę przygotować naleśniki z mąki owsianej?

Witam serdecznie,
przy insulinooporności może Pani zjadać naleśniki z mąki owsianej podobnie jak naleśniki gryczane , żytnie, orkiszowe.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk