Ile kalorii powinnam jeść, żeby utrzymać swoją wagę?

Ile kalorii powinnam jeść żeby utrzymać swoją wagę 60kg przy wzroście 164 cm i 55 lat

Witam serdecznie,
aby utrzymać wagę powinna Pani zjadać dokładnie tyle kalorii ile wskazuje Pani czynne zapotrzebowanie energetyczne, jednak nie znając Pani stylu życia oraz aktywności fizycznej nie jestem w stanie tego obliczyć.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk