Ile kalorii powinna spożywać dziennie siedemnastolatka przy wadze 60 kg i 155 cm wzrostu?

Ile kalorii powinna spożywać dziennie siedemnastolatka przy wadze 60 kilo i 155 wzrostu

Witam serdecznie,

do określenia Pani zapotrzebowania energetycznego niezbędna jest wiedza na temat Pani aktywności fizycznej oraz stylu życia.
Proszę opisać mi swoją aktywność fizyczną a podam zapotrzebowanie.
kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk