Czy płatki jaglane są zdrowe?

witam, bardzo lubie jesc platki sniadaniowe kukurydziane typu corn flakes. ale czytalamze w nich sama chemia. czy zamiennik moga byc platki jaglane badz platki gryczane typu instant bo innych niewidzialam. czy takie platki sa naturalne i zdrowe?

Witam serdeczie,
rzeczywiście nie polecam płatków kukurydzianych. Dobrym zamiennikiem będą patki owsiane górskie, gryczane czy jaglane. Jednak proszę nie kupować płatków instatnt o których Pani pisze. Z pewnością znajdzie Pani na półkach sklepowych płatki naturalne a nie instant.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk