Zapytaj lekarza

7 4 2 , 9 6 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak usunąć zwiotczenia po podaniu kwasu hialuronowego?

Po podaniu kwasu hialuronowego na zwiotczenia szyi w miejscach ukłucia pozostały zgrubienia. Jedno z nich jest dość duże. Mimo, że minęły już dwa lata zgrubienia nie znikają nie maleją a szpecą. Chciałbym się tego pozbyć tylko nie wiem gdzie i jak?
MĘŻCZYZNA, 59 LAT ponad rok temu

Specyfika zabiegów estetycznych

Proszę zgłosić się do lekarza doświadczonego w leczeniu powikłań w medycynie estetycznej. Po dwóch latach nie powinno być śladu po podanym kwasie hialuronowym. Należy Pana zbadać i podjąc dalsze kroki, być może konieczne będzie rozpuszczenie kwasu.

0

Witam proszę udać się na kontrolę do lekarza wykonującego zabieg, po obejrzeniu stanu tych miejsc lekarz dobierze odpowiednie zabiegi.Np. laser, peelingi medyczne.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0

Zawsze pacjent po wykonanym zabiegu powinien zgłosić się do lekarza, który zabieg wykonał aby skonsultować problem. Zdarza się, że lekarz już nie przyjmuje w danym miejscu lub jest inny powód dobrze jest poszukać w swoim rejonie doświadczonego lekarza który zechce pomóc. Podczas osobistej konsultacji mamy możliwość podjąć decyzję co dalej zrobić aby usunąć zgrubienie,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy