Jak usunąć zwiotczenia po podaniu kwasu hialuronowego?

Po podaniu kwasu hialuronowego na zwiotczenia szyi w miejscach ukłucia pozostały zgrubienia. Jedno z nich jest dość duże. Mimo, że minęły już dwa lata zgrubienia nie znikają nie maleją a szpecą. Chciałbym się tego pozbyć tylko nie wiem gdzie i jak?

Proszę zgłosić się do lekarza doświadczonego w leczeniu powikłań w medycynie estetycznej. Po dwóch latach nie powinno być śladu po podanym kwasie hialuronowym. Należy Pana zbadać i podjąc dalsze kroki, być może konieczne będzie rozpuszczenie kwasu.

Witam proszę udać się na kontrolę do lekarza wykonującego zabieg, po obejrzeniu stanu tych miejsc lekarz dobierze odpowiednie zabiegi.Np. laser, peelingi medyczne.

Zawsze pacjent po wykonanym zabiegu powinien zgłosić się do lekarza, który zabieg wykonał aby skonsultować problem. Zdarza się, że lekarz już nie przyjmuje w danym miejscu lub jest inny powód dobrze jest poszukać w swoim rejonie doświadczonego lekarza który zechce pomóc. Podczas osobistej konsultacji mamy możliwość podjąć decyzję co dalej zrobić aby usunąć zgrubienie,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel