Czy istnieje sposób, by naprężyć tę skórę?

Witam, po dwóch przebytych ciążach została mi luźna skóra na brzuchu nad pępkiem, mam rozstęp mięśnia prostego brzucha. Zdrowo się odżywiam i staram się systematycznie ćwiczyć. Podczas prysznica robię peeling, masuję ciało szorstką gąbką, wcieram w skórę balsamy. Niestety nie widzę poprawy jędrności mojej skóry. Chciałabym mieć kiedyś jeszcze dziecko, więc plastyka brzucha nie wchodzi w grę. Czy istnieje jaki sposób mogę jeszcze naprężyć tę skórę? (Jestem szczupła(55kg), mam 28 lat, 170cm).

Jeżeli chodzi o poprawę jędrności, gęstości oraz napięcia skóry pielęgnacja domowa jest bardzo ważna, natomiast w celu uzyskania lepszego efektu pomocne są zabiegi w gabinecie kosmetycznym takie jak endermologia czy radiofrekwencja (RF). Takie zabiegi wykonuje się w serii około 10-15 zabiegów i w połączeniu ze zdrowym stylem życia,oraz suplementacją przynosi satysfakcjonujące efekty. Z zabiegów troszkę bardziej inwazyjnych polecam mezoterapię igłową specjalnymi preparatami o właściwościach ujędrniających.