Czy można ćwiczyć po zabiegu TCA?

Czytałem że po peelingu TCA nie można iść na siłownię. Dlaczego? Co może się stać jak pójdę?

Po peelingu TCA nie jest zalecane chodzenie na siłownię, ponieważ skóra po zabiegu jest bardzo delikatna i wrażliwa. Po peelingu TCA skóra jest bardziej narażona na uszkodzenia, jeśli ćwiczy się na siłowni. Może dojść do uszkodzenia skóry lub skaleczenia. Jeśli pójdziesz na siłownię po peelingu TCA, możesz wystawić skórę na niepotrzebne ryzyko, a także zmniejszyć skuteczność zabiegu.